Євангелізації. Це показувати віру в Господа Ісуса Христа своїм ріднім, близьким, сусідам, друзям, працівникам по роботі.
Давайте ревно, з відповідальністю виконувати повеління Господа Нашого Ісуса Христа в благовісті про Нього!
Нехай благовістя стане способом нашого життя!
Нехай майбутнє покоління прийме чисту і непорочну віру в Спасителя та Господа Ісуса Христа!
Євангелізація
Євангелізація
День Сім'ї
Сімейне свято у Софіївській Борщагівці.


28 червня 2016 року, у день святкування з нагоди
20-річчя прийняття Конституції Незалежної України,у селищі Софіївська Борщагівка відбулося величне свято - День сім’ї. За сприяння селищного голови Софіївської Борщагівки, О.Т. Кудрика, захід проводили благодійні організації «Абетка життя»та видавництво «Ездра». Віруючі церкви «Пробудження», яка знаходиться у Софіївській Борщагівці, активно долучилися до проведення сімейного свята. Родина - це маленька
одиниця суспільства, і конституція України захищає інститут сім’ї:
«Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов'язки у шлюбі та сім'ї. Батьки зобов'язані утримувати дітей до їх повноліття. Повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. (Конституція України, Стаття 51)

Молитву благословіння на святі та привітання звершив Голова Об’єднання Церков ЄХБ Києва та Київської обл. - М.М. Андрашко. Господь рясно благословив сімейне свято. Після спекотних днів, які були напередодні, у день свята околиці Києва накрили літні зливи, а у місці проведення свята віяв приємний прохолодний вітерець і хмари закривали сонце. Організатори свята пліч-о-пліч проводили цікаву програму для кожного члена сім’ї, показуючи цим приклад справжніх родинних відносин. На святі були присутні не менше 200 людей із чотирьох поколінь - це і прабатьки, і бабусі з дідусями, дорослі і діти, учасники від немовлят у колисках і до людей похилого віку. Дійство відбулося у Софіївській Борщагівці, затишному сквері-меморіалі пам’яті загиблих односельчан у ВВВ.
Волонтери служили від усього серця для маленьких та дорослих гостей. У програмі були різні змагання: батути, настільні та спортивні ігри, мильні бульбашки, поробки своїми руками, малюнок фарбами. Кожен присутній на святі мав можливість зробити якісне сімейне фото, яке учасники отримують безкоштовно як подарунок від організаторів! Одним із центральних пунктів свята стала Біблійна історія з наочними ілюстраціями про родину Ноя, яка служила Богові та була спасенна від всесвітнього потопу. Пастор церкви «Пробудження», Я.Л. Мачинський, наголосив, що Ісус Христос сьогодні є надією для кожної родини (Єв.Івана.3:16). Багато учасників родинного свята отримали призи через лотерею від організаторів свята. Заключну молитву-благословення родин звершив довгожитель села Софіївська Борщагівка - В.С. Шупик. Василь Сакович довгий час був викладачем молодших класів місцевої школи, а його рідний брат загинув у ВВВ як герої. Сімейне свято стало чудовою нагодою для спілкування, налагодження зв'язків із новими сім’ями. Церква «Пробудження», яка у травні 2016р. відсвяткувала своє 25-ліття від заснування, бажає піклуватися про кожну родину.

Наступний благодійний захід церкви відбудеться з 19 по 23 липня 2016р. - це літній денний табір для дітей і підлітків на території Дому молитви церкви, Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 66 http://www.revivalkiev.org/
Нехай Господь поблагословить українські родини будувати свої стосунки на основі біблійних стандартів!

Інформаційний відділ церкви «Пробудження»
Україна та Світ святкують Різдво Христове разом!
25 декабря 2016 года хористы церкви «Пробуждение» имели честь возвещать о Рождестве
Христовом на Европейской площади Киева. Через стартовую программу празднования 500-
лет Реформации Украина, вместе с другими странами мира, присоединилась к празднованию
Рождества именно в этот день. Это стало грандиозным свидетельством о Рожденном
Спасителе в нашей стране. Огромный хор из почти 2000 человек, размещенный на
ступеньках Украинского Дома на Европейской площади столицы, величественно исполнил
христианские гимны о приходе в мир Спасителя. Было удивительно наблюдать, как тысячи
киевлян собравшихся на этом месте подпевали хору - Тихая ночь, дивная ночь….
Поистине Рождество, которое празднуется в этом году при поддержке всех органов власти
Украины, стало Божьим чудом и большим духовным пробуждением украинского народа.
Христос народився! Славімо Його!